Niemcy, denar, 1002-1009

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, denar, 1002-1009

Niemcy, denar, 1002-1009

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:03:40
302809
Opis: Niemcy - Bawaria - Nabburg - cesarz Henryk II 1002-1024, denar, 1002-1009, mincerz Aig, Aw: Krzyż grecki, w kątach trzy kulki, klin, pierścień i klin, legenda, Rw: Dach kaplicy, pod nim IICN (wstecznie). CATIVIHCV + NH
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.6 mm, 0.71 g, minimalnie gięty, patyna, rzadki i ładnie zachowany
Literatura: Hahn 74a2.2

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 157

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 400 zł