Niemcy, denar, 983-1002

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, denar, 983-1002

Niemcy, denar, 983-1002

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:02:00
302804
Opis: Niemcy - Frankonia - Würzburg- biskupstwo - Otto III 983-1002, denar, 983-1002, Aw: Popiersie w prawo, legenda, Rw: Krzyż grecki, w dwóch przeciwległych kątach widoczne kulki, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.6 mm, 1.09 g, patyna, gięty
Literatura: Dbg 856, Kellner 12

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 106

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  34 zł