Niderlandy, denar, ok. 994-1016

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:59:20
302812
Opis: Niderlandy - Fryzja - Hamaland- hrabstwo - hrabia Wichmann III 968-983, denar, ok. 994-1016, Aw: Napis poziomy EIISIS DOIBISI; Rw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.3 mm, 0.90 g, patyna, przyzwoicie zachowany
Literatura: Dbg 1229, Ilisch I 20.2

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 137

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  185 zł
6)  180 zł