Francja, sol (carlin), 1309-1343

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:58:40
302895
Opis: Francja - Prowansja- hrabstwo - Robert I Mądry (d. Anjou) 1309-1343, sol (carlin), 1309-1343, Awinion, Aw: Korona, wokoło napis, Rw: Krzyż, w polu lilie, wokoło napis
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, polakierowane
Literatura: Boudeau 833

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 168

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł