Samanidzi, dirham, 294 AH (906/907 AD)

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:58:20
194489
Opis: Samanidzi - Isma’il ibn Ahmad 279-295 AH (AD 892-907), dirham, 294 AH (906/907 AD), al-Shash
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.2 mm, 2.81 g, patyna, gięty, pęknięty
Literatura: Album 1443

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 84

1)  75 zł
2)  70 zł