Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma, V w. pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:51:00
302498
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tessalia - Trikka, hemidrachma, V w. pne, Aw: W obwódce scena przedstawiająca walkę wojownika z bykiem, Rw: Półpostać konia w prawo, litery I K K
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 2.61 g
Literatura: SNG Cop. 264, Lambros 1901

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 128

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  80 zł