Grecja i posthellenistyczne, drachma, IV w. pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:47:40
302659
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Koryntia - Korynt, drachma, IV w. pne, Aw: Pegaz lecący w lewo, poniżej ρ, Rw: Głowa Afrodyty w lewo, z prawej monogram
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm, 2.39 g, ciemna patyna, rzadka
Literatura: SNG Cop. - , BCD Corinth -

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 212

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  95 zł