Grecja i posthellenistyczne, didrachma, III-II w. pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:47:20
302494
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Karia - Rodos, didrachma, III-II w. pne, Aw: Głowa Heliosa trzy-czwarte w prawo; Rw: Kwiat róży na łodydze od której odchodzi w prawo pęd z pączkiem kwiatu, z lewej E, powyżej POΔΙΟΝ
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.4 mm, 6.71 g
Literatura: SNG Aulock 2790

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 169

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  480 zł
6)  460 zł
7)  370 zł