Grecja i posthellenistyczne, diobol, VI-V w. pn

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:43:20
302661
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, diobol, VI-V w. pn, Aw: Głowa lwa w lewo, Rw: Ornament w formie czterolistnego kwiatu wewnątrz kwadratu incusum
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.5 mm, 1.08 g
Literatura: SNG Cop. 944-953

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 223

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  110 zł
10)  95 zł