Grecja i posthellenistyczne, stater, 480-430 pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:41:20
302492
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bruttium - Kroton, stater, 480-430 pne, Aw; Trójnóg, z lewej żuraw, Rw; Trójnóg (wklęsły), , ciemna patyna
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 21.5 mm, 7.41 g, ciemna patyna
Literatura: HN Italy 2102, SNG ANS 258-277

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 197

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  490 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  310 zł