Persja, siglos, VI-V w. pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Persja, siglos, VI-V w. pne

Persja, siglos, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:40:40
302643
Opis: Persja, siglos, VI-V w. pne, Aw: Król w przyklęku w prawo, trzymający włócznię i łuk, Rw: Prostokąt incusum z nieregularnym rysunkiem
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.8 mm, 5.18 g, na rewersie punce (znaki?) - kwiatek, kwadrat i trójkąt
Literatura: Mitchiner ACW 104-108

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 132

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  80 zł