Polska, 500 złotych, 1.03.1940

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 20:16:40
302530
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 500 złotych, 1.03.1940, seria B, numeracja 1833764
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stępione rożki, ugięcia na marginesach, po lekkiej konserwacji
Literatura: Lucow 801 (R2), Miłczak 98a, Ros. 578

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 111

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  80 zł
4)  70 zł