Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 11-05-2020 18:00
Zakończenie: 21-05-2020 20:00 ÷ 21:58
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Luksemburg, 500 franków, 2000
Luksemburg, 500 franków, 2000
302458
wybite z okazji koronacji Henryka
I

100 zł

szac. 80 zł

106 wyświetleń

4 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1922
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1922
301869
typ Peace
III/III+

100 zł

szac. 100 zł

111 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
302366
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ...
III

95 zł

szac. 50 zł

162 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 5 złotych, 1934
Polska, 5 złotych, 1934
302278
Józef Piłsudski
II

95 zł

szac. 80 zł

157 wyświetleń

8 zakończona
Austria, floren, 1889
Austria, floren, 1889
302440
II/II+

95 zł

szac. 60 zł

140 wyświetleń

10 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1923
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1923
301870
typ Peace
III+

95 zł

szac. 100 zł

101 wyświetleń

3 zakończona
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
302445
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę...
I/I-

95 zł

szac. 100 zł

140 wyświetleń

6 zakończona
Polska, półgrosz litewski, 1559
Polska, półgrosz litewski, 1559
302423
końcówki napisów L / LITV
II+

90 zł

szac. 80 zł

231 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 10 zlotych, 1932
Polska, 10 zlotych, 1932
302290
głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod łapą Orła
II/II-

90 zł

szac. 100 zł

121 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 5 złotych, 1959
Polska, 5 złotych, 1959
302403
Rybak
I-

90 zł

szac. 60 zł

83 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.