Zakończenie: 21-05-2020 20:00 ÷ 21:58
Luksemburg, 500 franków, 2000
302458
wybite z okazji koronacji Henryka | I |
100 zł szac. 80 zł 106 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1922
301869
typ Peace | III/III+ |
100 zł szac. 100 zł 111 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
302366
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III |
95 zł szac. 50 zł 162 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1934
302278
Józef Piłsudski | II |
95 zł szac. 80 zł 157 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, floren, 1889
302440
| II/II+ |
95 zł szac. 60 zł 140 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1923
301870
typ Peace | III+ |
95 zł szac. 100 zł 101 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
302445
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I/I- |
95 zł szac. 100 zł 140 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, półgrosz litewski, 1559
302423
końcówki napisów L / LITV | II+ |
90 zł szac. 80 zł 231 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 zlotych, 1932
302290
głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod łapą Orła | II/II- |
90 zł szac. 100 zł 121 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1959
302403
Rybak | I- |
90 zł szac. 60 zł 83 wyświetleń |
4 | zakończona |