Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski (IV klasy), od 1944

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:55:40
302041
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski (IV klasy), od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, 56.4 x 56.5 mm, 37.14 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 138

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  50 zł
6)  46 zł