Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski (IV klasy), od 1944
Zakończenie: 21-05-2020 21:55:40
302041
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski (IV klasy), od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, emalia, 56.4 x 56.5 mm, 37.14 g |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 138