Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III lub II klasy), od 1944

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:55:20
302042
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III lub II klasy), od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, 60.9 x 60.4 mm, 36.35 g, przybrudzona emalia

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 225

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  38 zł
5)  34 zł
6)  30 zł