Polska, odznaka pamiątkowa 2 Korpusu, od 1946

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:54:20
302048
Opis: Polska - II wojna Światowa, odznaka pamiątkowa 2 Korpusu, od 1946, Tarcza z krzyżem, na tarczy warszawska syrena, z boków tarczy wstęga, na której 2 KORPUS POLSKI, obok syreny kłosy zboża, na stronie odwrotnej nabity numer 106054, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana, dodatkowo legitymacja nr 106054 wystawiona na nazwisko Rydygier Wiesław oraz blankiet legitymacji odznaki 2 Warszawskiej Dywizji Pancernej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 19.8 x 36.5 mm, 9.67 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 487

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 375

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  380 zł
4)  290 zł
5)  155 zł
6)  75 zł