Polska, Odznaka pamiątkowa Dywizji Strzelców Pieszych, od 1940

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:52:20
301860
Opis: Polska - RP na Emigracji, Odznaka pamiątkowa Dywizji Strzelców Pieszych, od 1940, Le Locle, Trzy złączone bagnety, w miejscu ich jelców emaliowane flagi Francji, Polski i Anglii, wyżej prostokąt z napisem DSP, na którym Orzeł, na stronie odwrotnej sygnatura HUGENIN LOCLE, wyżej wyryte N. 1953, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana METAL HUGUENIN, dodatkowo legitymacja wystawiona na nazwisko Koczkowski Jan, odznaka projektu Bohdana Garlińskiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 19.0 x 56.4 mm, 12.20 g
Literatura: Wojciechowski/Sawicki s. 24, Sawicki/Wielechowski s. 458

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 331

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  290 zł
4)  250 zł
5)  220 zł
6)  200 zł