Serbia, Order Świętego Sawy (IV lub V klasy), 1904-1921

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:50:20
302270
Opis: Serbia - Piotr I Karadziordziewić 1903-1918, Order Świętego Sawy (IV lub V klasy), 1904-1921, Wiedeń, Krzyż maltański, którego rogi zakończone kulkami, w kątach krzyża orły, w medalionie półpostać św. Sawy, wokół ТРОУДОМ СВОИМЪ ВЪСА ПРИОБРѢТЕ, na stronie odwrotnej 1883, nad krzyżem korona, na kółku nabita punca srebra oraz GAS, order kilkuczęściowy, mocowany na wstążkę, order produkcji zakładu G. A. Scheida w Wiedniu
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 41.8 x 63.2 mm, 24.85 g, brak krzyża na koronie

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 366

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  95 zł