Polska, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:49:20
302039
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983, Warszawa, Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego 1/3 w prawo, z lewej sygnatura PTAiN / WARSZAWA / 1983, z boków Jan / Trzeci / Sobieski - Król / Polski, na dole W 300 ROCZNICĘ ZWYCIĘSTWA POD WIEDNIEM, Rw: Polska kawaleria stojąca przed pobojowiskiem pod Wiedniem, medal projektu B. Chmielewskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 70.0 mm, 148.12 g
Literatura: Paszkowycz 5/83, MMP 617

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 127

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł