Rosja, 50 kopiejek, 1910 (ЭБ)

Rosja, 50 kopiejek, 1910 (ЭБ)

Rosja, 50 kopiejek, 1910 (ЭБ)

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:41:40
301904
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1910 (ЭБ), Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: jasna patyna, delikatnie oklepany rant, kilka rys, ale rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 89 (R), Kazakov 380

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 206

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  155 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  95 zł