Rosja, 20 kopiejek, 1858 СПБ ФБ

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:41:20
302437
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 20 kopiejek, 1858 СПБ ФБ, Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 61, Adrianov 1858

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  135 zł
7)  115 zł
8)  85 zł