Rosja, griwiennik, 1769 СПБ

Rosja, griwiennik, 1769 СПБ

Rosja, griwiennik, 1769 СПБ

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:40:40
302435
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, griwiennik, 1769 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rysa na głowie carycy, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 474, Diakov 231

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 181

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  38 zł
9)  36 zł