Niemcy, 3 marki, 1913 E

Niemcy, 3 marki, 1913 E

Niemcy, 3 marki, 1913 E

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:32:20
302449
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1904-1918, 3 marki, 1913 E, Muldenhütten, wybite z okazji 100. rocznicy zwycięstwa pod Lipskiem przeciwko Napoleonowi Bonaparte
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite stemplem lustrzanym, miejscowa ciemna patyna, lekko czyszczone
Literatura: AKS 190, Jaeger 140

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 110

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  90 zł
6)  85 zł