Niemcy, talar, 1814 A

Niemcy, talar, 1814 A

Niemcy, talar, 1814 A

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:24:20
302446
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, talar, 1814 A, Berlin
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna na awersie
Literatura: AKS 11, Dav. 756, Thun 244

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 448

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł
9)  230 zł
10)  185 zł
11)  165 zł
12)  155 zł