Francja, écu "aux lauriers", 1791 A
Cena wylicytowana: 220 zł
301892
Opis: |
Francja - Ludwik XVI 1774-1793, écu "aux lauriers", 1791 A, Paryż |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 28.75 g, ciemna patyna |
Gadoury 356, Droulers 883 |
Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 124
1) 220 zł
2) 210 zł
3) 165 zł
4) 155 zł
5) 150 zł
min |