Francja, écu "aux lauriers", 1784 I

Francja, écu

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:00:00
301894
Opis: Francja - Ludwik XVI 1774-1793, écu "aux lauriers", 1784 I, Limoges
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 28.99 g, justowanie na rewersie, szara patyna
Literatura: Gadoury 356, Droulers 883

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 133

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  120 zł