Francja, 1/2 ecu "aux palmes", 1696 /9

Francja, 1/2 ecu

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:58:40
302456
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, 1/2 ecu "aux palmes", 1696 /9, Rennes
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.36 g, nierówna, ciemna patyna, rzadkie, nakład 23.256 sztuk
Literatura: Gadoury 185, Droulers 618

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 133

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł