Czechy, biały grosz, 1618

Czechy, biały grosz, 1618

Czechy, biały grosz, 1618

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:57:40
302463
Opis: Czechy - Maciej 1611-1619, biały grosz, 1618, Praga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Halačka 514

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 205

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  42 zł
5)  38 zł
6)  36 zł