Polska, 3 grosze, 1830 FH

Polska, 3 grosze, 1830 FH

Polska, 3 grosze, 1830 FH

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:34:40
302427
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze, 1830 FH, Warszawa, inicjały FH pod Orłem (mincerz Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1038, Iger KK.30.1.a (R), Plage 171

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 234

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  32 zł
7)  30 zł