Polska, 5 złotych, 1929

Polska, 5 złotych, 1929

Polska, 5 złotych, 1929

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:34:20
302426
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1929, Warszawa, inicjały FH pod Orłem (mincerz Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ślad po zawieszce
Literatura: Bitkin 985, H-Cz. 3634, Plage 37, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 609

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  175 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  115 zł
9)  105 zł
10)  95 zł
11)  90 zł
12)  85 zł
13)  80 zł
14)  75 zł