Polska, talar, 1630

Polska, talar, 1630

Polska, talar, 1630

Cena wylicytowana: 6 200 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:33:20
302307
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, talar, 1630, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla bez kokardy w prawo, poniżej herb Półkozic w tarczy i napis wokoło z rzadką końcówką PRVS MAS, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.83 g, ciemna, nierówna patyna, niedobita data
Literatura: Dostych 30.4.17 (R6) - podobny, ale zamiast dwukropka rozetka na końcu napisu na awersie,

Cena końcowa: 6 200 zł
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 1167

1)  6 200 zł
2)  6 000 zł
3)  5 400 zł
4)  5 000 zł
5)  4 400 zł
6)  4 200 zł
7)  4 100 zł
8)  4 000 zł
9)  3 900 zł
10)  3 800 zł
11)  3 700 zł
12)  3 600 zł
13)  3 300 zł
14)  3 200 zł