Zakon Krzyżacki, brakteat, 1287–1298

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:26:20
198418
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, 1287–1298, Korona z obręczą z czterema otworami i fleuronami z dwoma wypustkami, na środkowym fleuronie krzyż
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.2 mm, 0.22 g
Literatura: BRP Prusy T6.2, W. 42

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 123

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  155 zł
4)  130 zł
5)  120 zł