Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277–1288

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:26:00
198489
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277–1288, Na łuku krzyż, z boków po kulce, pod łukiem siedmiopromienna gwiazda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.3 mm, 0.20 g
Literatura: BRP Prusy T5.6, W. 28c

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 126

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł
4)  150 zł
5)  95 zł