Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:25:20
198412
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca prawą ręką tarczę, na której krzyż, w lewej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z lewej strony wolnostojąca laska liliowa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.5 mm, 0.25 g, lekko pognieciony
Literatura: BRP Prusy T2.10, W. 11d

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 145

1)  620 zł
2)  600 zł