Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:19:40
302341
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.8 mm, 0.93 g, gięty
Literatura: CNP typ VI/812

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 150

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  34 zł
8)  32 zł