Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:18:40
302395
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie dwie kulki i pierścień i krzyż i pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w przeciwległych kątach krzyżyki, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.8 mm, 0.86 g, patyna
Literatura: CNP typ V/638

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 191

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  40 zł
7)  40 zł
8)  36 zł
9)  30 zł