Niemcy, denar krzyżowy, X-XI w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:17:40
302477
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X-XI w., Aw: Krzyż grecki z ramionami otoczonymi trójliśćmi, w obwódce z kulek, legenda Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.6 mm, 0.87 g, gięty, patyna
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 133

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł