Francja, denar turoński

Francja, denar turoński

Francja, denar turoński

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:16:00
302254
Opis: Francja - Filip IV Piękny 1285-1314, denar turoński, Aw: Krzyż, PHILIPPVS REX, Rw: Kasztel Turoński, TVRONVS CIVIS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.5 mm, 0.87 g, ciemna patyna
Literatura: Duplessy 223, Ciani 224

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 196

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  90 zł