Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:15:40
302064
Opis: Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.2 mm, 1.79 g, krążek gięty i prostowany

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 118

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  55 zł
4)  55 zł