Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:15:20
302062
Opis: Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w.
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.1mm, 2.14 g, pękniety i podgięty krążek

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 112

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł