Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:14:40
302059
Opis: Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w.
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.3 mm, 3.47 g, podgięty krążek

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 107

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  80 zł
4)  75 zł