Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki (jednostronne), IX-X w.
Cena wylicytowana: 260 zł
302058
Opis: |
Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki (jednostronne), IX-X w. |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 26.8 mm, 2.58 g, duża ciekawostka |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 118
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 185 zł
4) 180 zł
5) 130 zł
min |