Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:14:00
302057
Opis: Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.1 mm, 2.83 g

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 226

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  350 zł
4)  290 zł
5)  105 zł
6)  80 zł
7)  65 zł