Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w.
Cena wylicytowana: 130 zł
302053
Opis: |
Islam, dirhem - naśladownictwo z epoki, IX-X w. |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 29.0 mm, 3.18 g, delikatnie podgięty krążek |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 145
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 105 zł
4) 100 zł
5) 55 zł
6) 48 zł
min |