Samanidzi, multidirhem, IX-X w.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:11:40
302066
Opis: Samanidzi - Nasr II Ibn Ahmad 301-331 (AD 913-942), multidirhem, IX-X w.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33.8 mm, 4.32 g, krążek wyszczerbiony, moneta pochodzi najpewniej ze wschodnich krańców imperjum Samanidów

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 137

1)  130 zł
2)  125 zł