Indie, lot 5 monet, I-II w. ne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:10:00
301902
Opis: Indie - Kuszanie, lot 5 monet, I-II w. ne, w skład zestawu wchodzą cztery brązy wyprodukowane w królestwie Kuszanów (władcy Kaniszka I, Huwiszka oraz Wima Kadphises) oraz jeden brąz z królestwa Baktrii (Afganistan) - władca Hermaneus
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, razem 5 sztuk

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 107

1)  180 zł