Cesarstwo Rzymskie, sestercja

Cesarstwo Rzymskie, sestercja

Cesarstwo Rzymskie, sestercja

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:07:00
302068
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kryspina (żona Kommodusa) 177-192, sestercja, Rzym, Aw: Popiersie Kryspiny w prawo, CRISPINA AVGVSTA, Rw: Concordia siedząca w lewo, trzymająca paterę oraz róg obfitości, CON(CORDIA), w polach S - C
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.3 mm, 20.18 g, zielona patyna
Literatura: RIC 665, C.6

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 153

1)  60 zł