Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 158-159

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:06:40
302067
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, sestercja, 158-159, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P XXII, Rw: Dwukolumnowa świątynia, pomiędzy kolumnami pomnik umieszczony na cokole, niewidoczny napis otokowy (COS IIII), poniżej SC
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: brąz, 32.1 mm, 23.47 g, stara patyna
Literatura: RIC 999, C. 332

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 184

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł