Grecja i posthellenistyczne, didrachma, III-II w. pne

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:06:20
302394
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Karia - Rodos, didrachma, III-II w. pne, Aw: Głowa Heliosa trzy-czwarte w prawo; Rw: Kwiat róży na łodydze od której odchodzi w prawo pęd z pączkiem kwiatu, z lewej E, powyżej POΔΙΟΝ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.4 mm, 6.75 g
Literatura: SNG Aulock 2790 var.

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 427

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  680 zł
4)  620 zł
5)  600 zł
6)  560 zł
7)  520 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  300 zł