Niemcy, medal Paul von Hindenburg

Cena wylicytowana: 5 800 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:04:00
302306
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal Paul von Hindenburg, sygnowany BERNHART, z 1928 r, Aw: Popiersie w lewo i napis wokoło PAUL VON HINDENBURG 1928, Rw: Herbowa tarcza rodowa i napis wokoło PRÄSIDENT DES DEUTSCHEN REICHES, na rancie napis PREUSS STAATSMUENZE GOLD 900 FEIN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 36 mm, złoto "900" 22.45 g, stempel lustrzany

Cena końcowa: 5 800 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 835

1)  5 800 zł
2)  5 600 zł
3)  5 000 zł
4)  4 600 zł
5)  4 500 zł
6)  4 300 zł
7)  4 200 zł
8)  4 100 zł
9)  4 000 zł
10)  3 300 zł
11)  3 100 zł
12)  3 000 zł